Madrog MK 4500 asphalt hot box

PDF
Madrog MK 4500 asphalt hot box
Madrog MK 4500 asphalt hot box
Madrog MK 4500 asphalt hot box image 2
Madrog MK 4500 asphalt hot box image 3
Madrog MK 4500 asphalt hot box image 4
Interested in the ad?
1/4
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  Madrog
Model:  MK 4500
Type:  asphalt hot box
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  MT34066
Condition
Condition:  used
More details
Colour:  orange

More details — Madrog MK 4500 asphalt hot box

Ukrainian
Кохер для литого асфальту МК 4500 – дорожній ремонтер розроблений конструкторами польського машинобудівного підприємства «Мадрог». Ця модель техніки категорії «профі обладнання для будівництва та ремонту автошляхів» призначена для транспортування асфальту, що знаходиться в плинному стані, від заводу, де він був вироблений, до місця проведення ямкового ремонту. Крім переміщення робочого матеріалу, ця машина використовується і для виготовлення в'язкої асфальтової маси прямо в зоні проведення ямкового ремонту. Це особливо актуально у тому випадку, коли місце ремонтних робіт знаходиться досить далеко від виробничих потужностей з виготовлення литого асфальту.
Принцип роботи дорожнього ремонтера МК 4500
Дана модель лінійки MK є автомобілем, на шасі якого розміщений змішувач вертикального типу. Останній є термосом-міксером, що складається з бункера та шести лопатевої дворівневої мішалки з гідравлічним приводом. Можливий монтаж такого змішувача та на причіп. Теплоізольований мінеральною ватою бункер оснащений системою примусового перемішування для запобігання процесу розшарування робочої маси, так і системами нагрівання і підтримки її температури в необхідних межах. Крім того, термос-міксер забезпечує порційне вивантаження литого асфальту із змішувача і його розподіл за допомогою поворотного лотка по ділянці, що ремонтується. Комплекс підігріву є дизельним пальником, що працює в автоматичному режимі. Передбачена можливість підключення цього комплексу до електромережі 220 В. Лопаті мішалки, стінки та дно ємності виготовлені із жароміцних зносостійких марок сталі. Зовнішня обшивка бункера виготовлена з нержавіючої сталі. Завантаження в ємність литого асфальту здійснюється зверху через завантажувальний, оснащений гідроприводом двостулковий люк. Для виходу робочої суміші назовні передбачені заднє та бічне випускні прямокутні вікна, також оснащені гідравлікою. Через перший з них, що є основним, робоча маса за допомогою поворотного підвісного жолоба подається до місця ремонту. Друге вікно, також оснащене підвісним жолобом, призначене для наповнення гарячою сумішшю допоміжних ємностей, наприклад візків. За їх допомогою здійснюється порційна доставка робочого матеріалу до місця ремонту дорожнього покриття, де маневрування обмежене.
Високопродуктивний кохер МК 4500 характеризується великим об'ємом бункера – 4,5 м 3 і збільшеною масою матеріалу, що транспортується – 10,5 т порівняно з моделлю МК 3500. Машина обладнана потужним, низько шумним двигуном японського бренду KUBOTA (4 циліндри, охолодження). Цей силовий агрегат функціонує разом із високопродуктивним гідронасосом датського виробника Danfoss. Завдяки злагодженій роботі цих агрегатів забезпечується стабільна робота ремонтера, незважаючи на високу в'язкість робочої маси.
Функціонування систем перемішування, підтримки температури суміші в заводських допусках комп'ютеризовано. Задання певних характеристик, відкриття/закриття завантажувального люка, випускних вікон здійснюється через електронний пульт.
Розглянута модель може використовуватися в теплий і в зимовий період року при відповідній підготовці ділянки, що буде ремонтуватися. Тривалість зберігання литого асфальту в термосі – міксері за підтримки необхідного температурного режиму обмежується дванадцятьма годинами.
Країна виробник: Польща
Завод виробник: MADROG
Тип: Вертикальний
Гідравліка: Danfoss (Данія)
Спосіб монтажу: На шасі чи причіп
Маса матеріалу, що перевозиться, т: 10,5
Система перемішування: вал змонтований безпосередньо на підшипниковому вузлі у кришці термоса; - мішалка вертикальна, дворівнева, 6 лопаток
Привід мішалки: Гідравлічний
Завантажувальний люк: двостулковий, 1300х900 мм; - забезпечений гідроприводом; - відкривається з пульта
Випуск матеріалу: Заднє прямокутне вікно. Ширина 500мм, висота 350мм із гідравлічним приводом. Підвісний поворотний жолоб. - Бокове прямокутне вікно. Ширина 300мм, висота 250мм із гідравлічним приводом. Підвісний жолоб
Система обігріву: автоматичний дизельний пальник; - Можливість роботи від мережі 220 В
Ізоляція термоса: Мінеральна вата
Система управління: Комп'ютерна
Привідний двигун: "Kubota" (Японія)
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads