Planetarnaya peredacha swing motor for Kubota KX 161 excavator

PDF
Planetarnaya peredacha swing motor for Kubota KX 161 excavator
1/1
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Type:  swing motor
Location:  Ukraine Hmelnitskiy
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  KD11559
Condition
Condition:  used

More details — Планетарная передача swing motor for Kubota KX 161 excavator

Ukrainian
Исправный б/у редуктор без гидродвигателя (гидромотора). Все передачи проверены, очищены, окрашены и законсервированы – готовы к использованию.

Предлагаем планетарную передачу Kubota KX 161 для различных видов строительной, сельcкохозяйственной и логистической техники (Atlas, Zeppelin, Hanomag, Caterpillar, Bobcat, Manitu, Bomag, JCB, Komatsu, Kubota,Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Claas, Massey Ferguson и др.). Оригинальные редукторы новые и БУ, с гарантией, в очень хорошем состоянии. Быстрый подбор редуктора и быстрое предоставление предложения. Наличный или безналичный (с НДС) расчет.

ВНИМАНИЕ! Компания "Техноактив Инвест" оценивает, выкупает, принимает на комиссию различную спецтехнику, а также запасные части к спецтехнике: двигатели, топливные насосы, турбины, гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры, коробки передач, редукторы, электрооборудование и другие узлы и детали как в сборе, так и подетально. Гарантируем профессиональную оценку и сотрудничество на взаимовыгодных условиях.

Компания "Техноактив Инвест" - официальный представитель компаний Wibako и Emelkom в Украине. Мы предлагаем широкий выбор как новых, так и бывших в употреблении запасных частей и оборудования для сельскохозяйственной, строительной и различной спец.техники. Работая без посредников, мы сможем предложить самую выгодную цену и максимальную скорость поставки необходимых запасных частей и оборудования. Также мы предоставляем возможность оплачивать Ваши заказы различными способами: от оплаты на карту физ.лица до безналичной оплаты на юр.лицо с НДС. Звоните! Будем рады сотрудничеству!
Справний б / у редуктор без гидродвигателя (гідромотора). Всі передачі перевірені, очищені, пофарбовані і законсервовані - готові до використання.

Пропонуємо планетарну передачу Kubota KX 161 для різних видів будівельної, Сільськогосподарська та логістичної техніки (Atlas, Zeppelin, Hanomag, Caterpillar, Bobcat, Manitu, Bomag, JCB, Komatsu, Kubota, Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Claas, Massey Ferguson та ін .). Оригінальні редуктори нові і БО, з гарантією, в дуже хорошому стані. Швидкий підбір редуктора і швидке надання пропозиції. Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.

УВАГА! Компанія "ТЕХНОАКТИВ Інвест" оцінює, викуповує, приймає на комісію різну спецтехніку, а також запасні частини до спецтехніки: двигуни, паливні насоси, турбіни, гідронасоси, гідромотори, гідроциліндри, коробки передач, редуктори, електрообладнання та інші вузли і деталі як в зборі, так і подетально. Гарантуємо професійну оцінку і співробітництво на взаємовигідних умовах.

Компанія "ТЕХНОАКТИВ Інвест" - офіційний представник компаній Wibako і Emelkom в Україні. Ми пропонуємо широкий вибір як нових, так і вживаних запасних частин і устаткування для сільськогосподарської, будівельної і різної спец.техніки. Працюючи без посередників, ми зможемо запропонувати найвигіднішу ціну і максимальну швидкість поставки необхідних запасних частин і устаткування. Також ми надаємо можливість оплачувати Ваші замовлення різними способами: від оплати на карту физ.лица до безготівкової оплати на юридична особа з ПДВ. Телефонуйте! Будемо раді співпраці!
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!