The ad New RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper has been sold and is not included in the search!
Similar ads
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper
Sold
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 2
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 3
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 4
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 5
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 6
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 7
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 8
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 9
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 10
new RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper image 11
1/11
Brand RIPACK
Model 2500 SHRINK ISI TABANCASI
Type shrink wrapper
Net weight 0.96 kg
Location Turkey İSTANBUL
Placed on more than 1 month
Machineryline ID BA30360
Engine
Power 81.63 HP (60 kW)
Condition
Condition new
Warranty: 2 years

More details — New RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI shrink wrapper

Turkish
RIPACK 2500 SHRINK ISI TABANCASI

SINIFINDA EN HAFİF

Düzenli palet shrink ambalaj ihtiyaçları için Ripack 2500, paletlerinizi korumak için ideal bir araçtır. Ayarlanabilir gücü ile filmlerinizin kalınlığına uyum sağlar. Kompakt ve hafif Ripack 2500, rakipsiz güvenliği garanti eden "soğuk nozul" teknolojisi ile donatılmıştır. Yenilikçi hızlı ve alet gerektirmeyen ısı dağıtıcı değiştirme sistemi ile, güvenilir ve sağlam bir shrink tabancasından yararlanın.

Ripack 2500 Shrink Tabancası, sanayi, inşaat, tarımsal gıda, nakliye / lojistik vb. Birçok sektörde kullanılmaktadır.

TEKNİK TABLO

Teknik Özellikler:
Güç: 34 - 60 kW
Basınç: 1,5 - 3,5 bar
Uzunluk / yükseklik: 360/240 mm
Ağırlık: 960 g
Ses seviyesi: <85 dbA
Enerji kaynağı: Propan veya Talep üzerine doğal gaz
Paket boyutu (U x G x Y): 460 x 330 x 140 mm
Paket ağırlığı: 4880 g
Gaz tüketimi: 2,2 ila 4 kg / saat

SECURIPACK YÜKSEK GÜVENLİK CİHAZI

Securipack regülatörü ile donatılmış Ripack 2500 shrink tabancası, bu tür aletlerde en gelişmiş güvenlik seviyesinden yararlanır.
Securipack regülatörümüz, güvenliğinizi garanti eder ve gaz silindirindeki basıncı ve cihazınızdaki basıncı sürekli olarak izler. Bir arızanın tespiti, gazın otomatik olarak kesilmesine yol açar. Ayrıca gaz tüpündeki basıncı otomatik olarak algılayacak ve doğru değilse beslemeyi kesebilecektir. Ürününüz, sizin için herhangi bir kısıtlama olmaksızın veya bir basınç göstergesi eklenmeden aşırı ısınmaya karşı korunur..
Aşırı ısınmayı önlemek için gaz tüpünüzdeki basıncı otomatik olarak algılar.

İNOVASYONUN KALBİ: GÜVENLİK
 
Securipack, her kullandığınızda shrink ambalaj işlemlerinizi daha basit ve daha güvenli hale getirme yolumuzdur.

PATENTLİ SOĞUK NAMLU

Paslanmaz çelik ısı difüzörü, uzun süre kullanıldığında bile (dünya çapında patentli) soğuk olarak kalır ve nozulla doğrudan temas yoluyla yanma riskini önler.
Securipack, gaz hortumunuzdaki basıncın kontrol edilebilmesini garanti ederek önemli sızıntıları önler. Hortum hasarlanması durumunda otomatik olarak gaz beslemesini keser.Ripack 2500, regülatörün "ayarlanabilir" versiyonu ile donatılmıştır. Bu işlev, kullanım sırasında veya tezgah üzerinde çalışırken ince filmler üzerindeki gücü azaltmayı mümkün kılar. Daha büyük projeler için daha yüksek hızda çalışın, 60 kW'a varan gücünden yararlanın.

RAKİPSİZ ISITMA KALİTESİ

Daha fazla verimlilik için

İnovasyon ekiplerimizin ilk hedefi, size güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay bir cihaz sağlamaktır. Ripack 2500 ısı difüzörü, rakiplerine kıyasla benzersizdir ve bu 3 sıfatın birleştirilmesine izin verir.

Yanma başlığı veya ısı dağıtıcısı aşırı ısınmayacak şekilde tasarlanmıştır. Patentli "soğuk nozul" teknolojisi sayesinde Ripack 2500'ünüz ısınmaz ve kullanım sonrası yanma riskinden veya shrink tabancanızı yerleştirdiğiniz desteğin hasar görmesinden korur. Rakip ürünler, bazen yoğun kullanım sırasında ısınan malzeme veya yapılarla eli alevden veya nozüllerden uzak tutmak için koruyucu bir kılıf kullanmayı seçmişlerdir.

YÜKSEK GÜVENİLİRLİKLİ ISI TABANCASI

Güvenilirlik, bizi piyasadaki diğer ürünlerden ayıran bu eşsiz yapıdan gelmektedir. Dahili testlerimiz, ürünün yaşam döngüsünü yeniden oluşturmak için ürünün her tarafındaki yükseklikten düşüşleri ve sürekli sürtünmeyi birleştirir. Kullanımlar çok sayıda, sert ve iç veya dış mekanlarda, kullanım koşulları ne olursa olsun size güvenilir bir ürün sağlamalıyız.

Son olarak, birçok özelliği entegre etmek istediğinizde kullanım kolaylığı elde edilmesi zor bir husustur. Ripack 2500'ün sadeliğini müşterilerimize bir destek olarak düşündük. Isı dağıtıcısı mükemmel bir örnektir. Securipack regülatörü ile birleştiğinde ısınmaz ve bu işlevsellik otomatik olarak gerçekleştirilir. Basınç göstergenizi sürekli kontrol etmenize gerek yok, Securipack bunu sizin için yapar.

Isı difüzörümüz sabit ve kaliteli bir ısıtma genişliği sağlar. Azami ısı veya konsantre ısıtma yok, teknolojimiz yalnızca filmleri küçültmek için geliştirildi. Filmlerinizin paletlerde küçültülmesi için meşale veya uzun alevli aletler geliştirmiyoruz ve gelişmelerimizi ambalaja yoğunlaştırmıyoruz.
Show the whole comment