New Larzep teleskopichni car jack

PDF
new Larzep teleskopichni car jack
1/1
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand Larzep
Model телескопічні
Type car jack
Location Ukraine Kievo-Svyatoshinskiy r-on
Placed on more than 1 month
Machineryline ID XT30781
Condition
Condition new

More details — New Larzep телескопічні car jack

Ukrainian
Домкрати і гідродомкрати виробництва Larzep, Enerpac, Europress, Power team.
Гідродомкрати, гідродомкрати телескопічні, домкрати, домкрати гідравлічні, домкрати з ручним приводом гідравлічні, гідродомкрати 700 bar. Виробництва Larzep, Enerpac, Europress, Power team.
Гідравлічний інструмент компактний, автономний, надійний, багатофункціональний, володіє підвищеною безпекою. Робота інструменту гарантується у різних кліматичних умовах.
Промисловий інструмент широко і ефективно застосовується в металургійній, машинобудівній, дорожньо-будівельної, залізничної, енергетичної, гірничорудної, деревопереробної, авіаційної, газо - і нафтохімічної, харчової, автомобільній галузях.
Гідрообладнання від компанії Гідравлік Лайн
Гідравлічне обладнання використовується в будівництві, металургії, машинобудуванні, сільськогосподарської галузі, кузнечнопрессовом обладнанні у багатьох інших сферах. Така техніка, будучи досить складною, для підтримки працездатності потребує правильному технічному обслуговуванні і поточних ремонтів. Гідрообладнання потребує дбайливого використання і експлуатації, це важлива умова його довгої роботи. Але, крім правильної експлуатації і високої кваліфікації персоналу, є ще один, можливо, найважливіший момент: гідравлічне обладнання має бути виготовлене спеціалізованими підприємствами, які мають відповідним досвідом та технічною базою. Для виробництва якісної гідравліки необхідні високоякісні матеріали, точне лиття, прецизійні агрегатні верстати, метеорологічне забезпечення і т. д. Тільки використовуючи гідрообладнання, випущене технічно оснащеними підприємствами, ви можете бути впевнені в його надійності та довговічності.
ТОВ "Гідравлік Лайн" (Україна) є постачальником промислової та мобільної гідравліки, виробництва провідних світових виробників, а також хромованих штоків, хонінгованих труб, ущільнень, для гідроциліндрів!!! Компанія Гідравлік Лайн пропонує вам купити гідравлічне обладнання в Києві за доступними цінами і в короткі терміни. Ми продаємо лише якісну техніку, вироблену спеціалізованими підприємствами. Всі гідрообладнання, яке ви знайдете на нашому сайті, пройшло суворий контроль якості і надійності, тому, купуючи її, ви можете бути впевнені, що воно прослужить довго і ніколи вас не підведе. Ми пропонуємо гідроциліндри, гідронасоси, розподільники різні види фільтрів, клапани, гідромотори, маслостанції, хромовані штоки і хонингованные труби для ремонту та виготовлення гідроциліндрів і багато іншого. Крім того, наша компанія надає послуги з ремонту гідравліки. Консультанти нашого технічного відділу допоможуть вибрати потрібну техніку і завжди дадуть відповідь на всі ваші запитання. Якщо вам потрібно відремонтувати або купити гідравлічне обладнання, звертайтеся в Гідравлік Лайн!
Гідродомкрати, гідродомкрати телескопічні, домкрати, домкрати гідравлічні, домкрати з ручним приводом цена в Украине
от ООО "Гидравлик Лайн" - Киев.
ціна: від 7 480 грн
Країна виробник: Італія
Домкрат підкатний: Так
Тип: Гідравлічний
Виробник: гідравлік лайн
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads