Madrog MK 3500 asphalt hot box

PDF
Madrog MK 3500 asphalt hot box
Madrog MK 3500 asphalt hot box
Madrog MK 3500 asphalt hot box image 2
Madrog MK 3500 asphalt hot box image 3
Madrog MK 3500 asphalt hot box image 4
Interested in the ad?
1/4
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand:  Madrog
Model:  MK 3500
Type:  asphalt hot box
Location:  Ukraine m. Brovari
Placed on:  more than 1 month
Machineryline ID:  LT34066
Condition
Condition:  used

More details — Madrog MK 3500 asphalt hot box

Ukrainian
Кохер для литого асфальту МК 3500 – дорожній ремонтер, що зійшов із конвеєра польського машинобудівного підприємства «Мадрог». Це модель техніки для будівництва та ремонту автомобільних доріг. Техніка призначена для транспортування різних типів готового асфальту, що знаходиться в плинному стані, від заводу з його виробництва до місця проведення ямкового ремонту дефектної дорожньої смуги. Крім переміщення робочого матеріалу, ця машина використовується і для виготовлення асфальтобетонної суміші прямо на ділянці проведення ямкового ремонту. Це актуально тоді, коли ділянка ремонтних робіт знаходиться на відстані від виробничих потужностей.
Принцип роботи дорожнього ремонтера МК 3500
Ця модель серії MK є спецтехнікою, на шасі якого розміщений змішувач вертикального типу. Останній є термосом-міксером, що складається з бункера та шести лопатевої дворівневої мішалки з гідравлічним приводом. Можливий монтаж такого змішувача та на причіп. Теплоізольований мінеральною ватою бункер оснащений системою примусового перемішування для запобігання процесу розшарування робочої маси, так і системами нагрівання і підтримки її температури в необхідних межах. Крім того, термос-міксер забезпечує порційне вивантаження литого асфальту із змішувача і його розподіл за допомогою поворотного лотка по ділянці, яка ремонтується. Комплекс підігріву є дизельним пальником, що працює в автоматичному режимі. Передбачена можливість підключення цього комплексу до електромережі 220 В. Лопаті мішалки, стінки та дно ємності виготовлені із жароміцних зносостійких видів сталі. Зовнішня обшивка бункера виготовлена з нержавіючої сталі. Завантаження в ємність литого асфальту здійснюється зверху через завантажувальний, оснащений гідроприводом двостулковий люк. Для виходу робочої суміші назовні передбачені випускні прямокутні вікна (заднє та бічне), також оснащені гідравлікою. Через перший з них, що є основним, робоча маса за допомогою поворотного підвісного жолоба подається до місця ремонту. Друге вікно, також оснащене підвісним жолобом, призначене для наповнення гарячою сумішшю допоміжних ємностей, наприклад візків. За їх допомогою здійснюється порційна доставка робочого матеріалу до місця ремонту дорожнього покриття, де маневрування обмежене.
Високопродуктивний кохер МК 3500 характеризується покращеними параметрами: місткість бункера – 3,5 м 3 , маса транспортуючого матеріалу – 8,5 т. Машина обладнана потужним двигуном японського бренду KUBOTA (4 циліндри, водяне охолодження), що відрізняється низьким рівнем шуму. Цей силовий агрегат функціонує разом із високопродуктивним насосом гідравлічної дії датського виробника Danfoss. Завдяки злагодженій роботі цього тандему забезпечується стабільна робота, незважаючи на високу в'язкість робочої суміші.
Робота систем перемішування, підтримки потрібного температурного режиму суміші комп'ютеризована. Завдання необхідних параметрів, відкривання/закривання люка завантаження, випускних вікон здійснюється через електронний пульт.
Дана модель розрахована на експлуатацію не тільки в теплий період часу, але і при мінусових температурах навколишнього середовища при відповідній підготовці дільники, яка буде ремонтуватися. Тривалість зберігання литого асфальту в термосі – міксері при підтримці необхідного температурного режиму не повинна перевищувати дванадцяти годин.
Країна виробник: Польща
Завод виробник: MADROG
Тип: Вертикальний
Гідравліка: Danfoss (Данія)
Спосіб монтажу: На шасі чи причіп
Маса матеріалу, що перевозиться, т: 8,5
Система перемішування: вал змонтований безпосередньо на підшипниковому вузлі у кришці термоса; - мішалка вертикальна, дворівнева, 6 лопаток
Привід мішалки: Гідравлічний
Завантажувальний люк: двостулковий, 1300х900 мм; - забезпечений гідроприводом; - відкривається з пульта
Випуск матеріалу: Заднє прямокутне вікно. Ширина 500мм, висота 350мм із гідравлічним приводом. Підвісний поворотний жолоб. - Бокове прямокутне вікно. Ширина 300мм, висота 250мм із гідравлічним приводом. Підвісний жолоб
Система обігріву: автоматичний дизельний пальник; - Можливість роботи від мережі 220 В
Ізоляція термоса: Мінеральна вата
Система управління: Комп'ютерна
Привідний двигун: "Kubota" (Японія)
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads